Adwokat Mateusz Gawlas o RODO w Radiu Zet

RODO, o którym tak wiele się słyszy miało na celu zminimalizować ilość podawanych danych, jednak w praktyce tak się nie dzieje. Zachęcamy do odsłuchania krótkiego fragmentu audycji na ten temat.

Mecenas Mateusz Gawlas w „Rzeczypospolitej”

5 lipca w „Rzeczypospolitej” ukazał się artykuł dotyczący nielegalnych działań windykacyjnych. Swoją opinię w tej sprawie przedstawił tam adwokat Mateusz Gawlas. Zachęcamy do przeczytania artykułu dostępnego w linku poniżej. 

https://www.rp.pl/Dane-osobowe/307049827-Nekanie-dluznikow-firmy-windykacyjne-dzialaja-nielegalnie.html

Mecenas Mateusz Gawlas w Polsat News 3.04.2019

Mecenas Mateusz Gawlas wystąpił gościnnie w programie Interwencja Extra w telewizji Polsat News. W odcinku z 3 kwietnia rozmowa dotyczyła zagrożeń, które występują podczas korzystania z bankowości elektronicznej.

https://youtu.be/l_QdhnDmMag

Zachęcamy do kliknięcia w powyższy link, aby obejrzeć odcinek. 

Mecenas Mateusz Gawlas w Polsat News 28.03.2019

Mecenas Mateusz Gawlas wystąpił gościnnie w programie Interwencja Extra w telewizji Polsat News. W odcinku z 28 marca udzielał opinii w temacie egzekucji komorniczej oraz skutecznych metod przeciwstawiania się windykacji. 

https://youtu.be/hVmGnueu-jw

Zachęcamy do kliknięcia w powyży link, aby obejrzeć odcinek. 

Interwencja Extra z udziałem mecenasa Mateusza Gawlasa

Mecenas Mateusz Gawlas był gościem programu Interwencja Extra w telewizji Polsat News. W programie odpowiedział m.in. na pytania czy w Polsce łatwo odzyskać długi oraz czy łatwo unikać zwrotu długów. Zapraszamy do obejrzenia całego programu w linku poniżej. 

https://youtu.be/ohLFnaxitJM

Kancelaria adwokacka Mateusz Gawlas
ul. Plac Kasztelański 3
01 - 362 Warszawa

Pon. - Pt.
07:00 - 18:00